Expedícia Galapágy

Krásna príroda, biodiverzita, korytnačky, delfíny, oceán, leguány, vtáctvo a množstvo endemitov – aj to sú Galapágy.

Program

Naša exkurzia začína v Ekvádore v meste Quito. Po privítaní sa a oddychu na hoteli sadnete na lietadlo a odletíte na západ na Galapágy. Nasledujé prvé zoznámenie s regiónom, pohľad na jednu z najväčších kolónií tuleňov na Galapágoch a prvé kúpanie sa v Tichom oceáne. Nastúpite na palubu lode Samba, ktorá bude vašim domovom počas celého pobytu na Galapágoch.

Vďaka ubytovaniu na lodi postupne navštívite množstvo lokalít, keďže práve počas vášho oddychu sa loď môže presúvať. Budete sa kúpať v oceáne, šnorchlovať s korytnačkami, pozorovať delfíny a možno kosatky. Na pevnine prídete do kontaktu s množstvom leguánov, s vtáctvom, endemitickými živočíchmi a nádhernými scenériami.

Cieľom expedície je zúčastniť sa aktívneho programu dva krát denne – doobeda aj poobede, avšak ak preferujete jednu časť dňa len oddychovať, je to možné. Pôjdete po stopách Darwina a miestny sprievodca Juan vám bude po celý čas k dispozícií a poskytne množstvo informácií o miestnej flóre, faune a histórií. Určite sa počas celej exkurzie nebudete ani chvíľu nudiť.

Nezabudnite si pozrieť galériu fotiek z tejto expedície, ktorej môžete byť súčasťou.

V rámci každej exkurzie dostanete priamo od spoločnosti všetky potrebné informácie, podporu, briefing týkajúci sa potrebných náležitostí a oblečenia, programu, zdravotnej starostlivosti, trvania, ceny a v prípade participácie sú vám plne k dispozícií už pred začiatkom zájazdu.