Ľudia za spoločnosťou Open Sky Expeditions sú expertami na zážitkové cestovanie v malých skupinách. Spoločnosť bola založená v USA a je na trhu od roku 2011. Hlavnými členmi tímu sú Alex Ros a Temu Nana.

Vypočujte si podcast o Open Sky Expeditions a ich výletoch. Podcast bol vytvorený pod hlavičkou „Všesvet podcast“:

Vypočuť podcastPrečítajte si recenzie

Alex je absolvent Harvardu, celoživotný cestovateľ, fotograf a jeho kariéra začala organizovaním luxusných cestovných edukačných zájazdov a plavieb po celom svete. V roku 2010 sa rozhodol využiť svoje dlhoročné skúsenosti a krátko na to založil jedinečnú cestovnú agentúru Open Sky Expeditions.


Temu je profesionálny fotograf a astrofotograf, inštruktor fotografie, cestovateľ a sprievodca. Je súčasťou väčšiny exkurzií, ktoré Open Sky Expeditions organizuje a jeho úlohou je zabezpečiť plynulý priebeh každej cesty a každému účastníkovi ako bonus poskytnúť pomoc pri fotografovaní neuveriteľných momentov, ktoré s pomocou OSE zažijete.

Títo páni dokopy precestovali 116 krajín sveta a ponúkajú službu, ktorú nenájdete takmer nikde inde na svete. Lokality v ich ponuke vás vtiahnu spôsobom, s ktorým ste sa predtým pravdepodobne nikdy nestretli a zažijete momenty, ktoré vo vás navždy niečo zanechajú.
Pre ďalšie informácie môžete navštíviť web OSE:
Navštíviť web Open Sky Expeditions

Povedali o nás